















Tech Spec :
Processor : Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB
Graphics : Integrated Intel UHD Graphics
Chipset : Intel SoC Platform
Memory : 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5200
Memory Slots : Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable
Max Memory : Up to 32GB DDR5-5200
Storage : 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Max Storage Support : One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD
Card Reader : No card reader
Optical : None
Audio Chip : High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233-CG codec
Speakers : 3Wx2
Camera : 5.0MP
Microphone : 2x, Array
Power Supply : 90W 89% Adapter
Display : 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB
Touchscreen : None
Keyboard : USB Calliope Keyboard, Black, English
Mouse : USB Calliope Mouse, Black
Expansion Slots : Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD)
Case Color : Luna Grey
Stand : Monitor Stand
Mounting : None
Wireless Charger : None
Form Factor : AIO (23.8 inches)
Dimensions (WxDxH) : 540 x 192 x 431 mm
Weight : Around 6.0 kg
WLAN + Bluetooth : Intel Wi-Fi 6 AX201, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Ethernet : Integrated 100/1000M
Rear Ports :
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
1x HDMI-in 1.4
1x HDMI-out 2.1 TMDS
1x Ethernet (RJ-45)
1x power connector
Left Ports :
1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Security Chip : Firmware TPM 2.0 integrated in SoC
Physical Locks : Optional Kensington Security Slot, 3 x 7 mm
Chassis Intrusion Switch : No chassis intrusion switch
System Management : None
Warranty : 3yr, Onsite
Other Certifications : TÜV Rheinland Flicker Free , TÜV Rheinland Low Blue Light , TÜV Rheinland Ultra Low Noise
Operating System : Windows 11 Home Single Language, English
Bundled Software : None
Garansi Resmi Lenovo Indonesia
| Product Specs | |
| Processor | Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics |
| Memory | 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Camera | 5.0MP |
| Power Supply | 90W 89% Adapter |
| Display | 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB |
| Ports | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector Left Ports : 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Touchscreen/Pen | None/None |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Bundle Software | None |
| Warranty | 3yr Onsite |