















Tech Specs :
Processor : Intel Core i3-N305 (8C / 8T, Max Turbo up to 3.8GHz, 6MB)
Graphics : Integrated Intel UHD Graphics
Chipset : Intel SoC Platform
Memory : 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200
Memory Slots : One DDR4 SO-DIMM slot
Max Memory : Up to 16GB DDR4-3200
Storage : 256GB SSD M.2 PCIe NVMe
Max Storage Support : One drive, up to 512GB M.2 SSD
Optical : None
Audio Chip : High Definition (HD) Audio
Speakers : 2Wx2
Camera : HD
Microphone : Mono
Power Supply : 65W 89% Adapter
Display : 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB
Touchscreen : Non-touch
Keyboard : USB Calliope Keyboard, Black, English
Mouse : USB Calliope Mouse, Black
Expansion Slots : Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD)
Case Color : Black
Stand : Tilt Stand
Form Factor : AIO (24 inches)
Dimensions (WxDxH) : 539.3 x 185 x 422.78 mm
Weight : Around 4.3 kg
WLAN + Bluetooth : Intel Wi-Fi 6 AX203, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Ethernet : Integrated 100/1000M
Rear Ports :
2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
1x HDMI-out 1.4b
1x Ethernet (RJ-45)
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Security Chip : Firmware TPM 2.0 integrated in SoC
Physical Locks : Kensington Security Slot
System Management : None
Warranty : 3yr Onsite
Operating System : Windows 11 Pro, English
Bundled Software : None
Garansi Resmi Lenovo Indonesia
| Product Specs | |
| Processor | Intel Core i3-N305 |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics |
| Memory | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Storage | 256GB SSD M.2 PCIe NVMe |
| Camera | HD |
| Power Supply | 65W 89% Adapter |
| Display | 23.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB |
| Ports | Rear Ports : 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x HDMI-out 1.4b 1x Ethernet (RJ-45) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Touchscreen/Pen | None/None |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Bundle Software | None |
| Warranty | 3yr Onsite |